< DagboekMail07 | Begin


Eilandje voor de kust van Kei Besar ter hoogte van Sonrat


Wij vinden het leuk om reacties in ons gastenboek te ontvangen (Ambon-Tanimbar-Kei 2008)!

Comment 
Author 

Epi Renwarin-rs — 10 February 2012, 18:57 — AmbonTanimbarKei2008.Opmerkingen

Schitterende foto`s van Kei en Tanimbar. Een volgende keer zou ik de dorpen Atubulda, Atubuldol en Tumbur aan doen. Prachtige natuur en stranden, terwijl Tumbur de eeuwen oude en prachtige tenun~Tanimbarstof hebben en maken voor sjaals, jassen, kain en sarongs. Op Klein Kei de bedevaartplaats aan het Langgurese strand waar tijdens de Japanse inval Mgr Aerts en de zijnen, paters, priesters, broeders werden gefussilleerd op 30 juli 1942. Ook het parelwitte strand, thans vakantie- en picknick oord in Ngilngof is de moeite waard. Voorts de wandtekeningen in de rotsen bij Ohoidertawun, de nieuwe kathedraal in Langgur en de markt in Tual.

Marina Snaaijer — 19 August 2011, 09:12 — AmbonTanimbarKei2008.Opmerkingen

Helaas is door een crash 2 pagina's aan reacties verloren gegaan. Erg jammer, maar niets meer aan te doen! Wij zijn nog steeds blij met elk commentaar ! Marina.

isaac — 10 September 2010, 15:40 — AmbonTanimbarKei2008.Opmerkingen

Een mooie en enerverende opgemaakte reis met foto`s en verhaal geeft aan hoe prachtig je vakantie kan vieren als je de cultuur het land en de mensen respecteren,en dat zijn jullie zeer goed in geslaagd getuige het dagboek en de prachtige foto`s. De westkust van kei-kecil is ook de moeite waard met vele onbewoonde kleine eilandjes.


< DagboekMail07 | Begin


Gesponsorde koppelingen